Warsztaty fotograficzne i malarskie dla studentów PWr

Data: 20.10.2015 Kategoria: aktywność studencka

Erasmus Student Network Politechnika Wrocławska zaprasza do udziału w warsztatach malarskich i fotograficznych oraz do wystawiania prac w studenckiej aukcji charytatywnej „Art’n’roll”. Dochód z aukcji zostanie przekazany na Oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu

Wystawę wszystkich prac będzie można oglądać w budynku Strefy Kultury Studenckiej od 7 do 12 grudnia , a poprzedzą ją warsztaty malarsko-fotograficzne. Zaplanowano je na 28-30 października, a prowadzącą będzie Katarzyna Mularska. Zapisy są prowadzone na stronie internetowej tutaj.

Warsztaty fotograficzne (16-18 listopada) poprowadzi Marek Wójciak, zapisy są prowadzone tu.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach malarskich powinny mieć ze sobą akcesoria, na których chcą pracować, czyli farby, węgiel, itd. Na warsztatach fotograficznych potrzebne będą własne aparaty.

Wszystkie warsztaty odbędą się w języku angielskim.

mc