Festiwal studenckiej aktywności. DAS już w czwartek

Data: 19.10.2015 Kategoria: aktywność studencka

Pokazy, doświadczenia, wystawy i szkolenia to tylko część atrakcji przygotowanych przez koła naukowe, agendy kultury i organizacje studenckie w ramach Dni Aktywności Studenckiej, które 22 października odbędą się na Politechnice Wrocławskiej

DAS odbywają się na początku każdego semestru i tradycyjnie rozpoczynają się po zakończeniu Akademickich Targów Pracy. Ich głównym celem jest prezentacja i promocja aktywności studenckiej.

W studenckich targach weźmie udział ponad 50 organizacji działających na rzecz Politechniki Wrocławskiej. Zaprezentują swoje pomysły i zachęcą do wstąpienia w swoje szeregi. To także dobra okazja do nawiązania współpracy między organizacjami działającymi na PWr i integracji środowiska studenckiego.
0DVRXPBwBfwctBkRo,das04_16_10_2014.jpg

Oprócz pokazów organizatorzy DAS – Samorząd Studencki PWr i Fundacja Manus - proponują także kilkanaście szkoleń. Ich uczestnicy mogą m.in. rozwinąć swoje zainteresowania i nauczyć się profesjonalnego zarządzania pracą w grupie.

Przed DAS-em Fundacja Manus przygotowuje zawsze Informator Działalności Studenckiej – katalog z informacjami o podmiotach studenckich na PWr, zarówno tych znanych z wieloletniej aktywności, jak i tych właśnie powstających.

XXII edycja Dni Aktywności Studenckiej rozpocznie się w czwartek o godz. 9.30 w budynku Zintegrowanego Centrum Studenckiego (C-13). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.das.manus.pl.

mc

Na zdjęciu: Dni Aktywności Studenckiej 2014 (fot. Krzysztof Mazur)