Siatkarki PWr pokonały Uniwersytet Przyrodniczy

Data: 01.12.2015 Kategoria: sport

Nasze drużyny siatkarskie rozegrały w minionym tygodniu dwa mecze. Dziewczyny wygrały, siatkarze pierwszy raz w tegorocznych rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej ulegli rywalom

- Oba zespoły przystąpiły do pojedynku w najmocniejszych składach z żądzą wyrównania rachunków z poprzedniego sezonu – mówi Robert Jarosz ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr, trener zawodniczek.
Nasze dziewczyny zwyciężyły siatkarki Uniwersytetu Przyrodniczego (3:1). - To dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem na szczycie z drużyną Uniwersytetu Wrocławskiego. Zostanie on rozegrany o godzinie 19 na sali przy ul. Chełmońskiego.

0DVRXPBwBfwctBkRo,siaktarki_up1.jpg

Gorzej poszło męskiej drużynie PWr. 26 listopada zespół Akademii Wychowania Fizycznego pokonał naszych 3:2. - Pojedynki między tymi ekipami zawsze dostarczają wiele wrażeń i gromadzą sporą grupę kibiców obu zespołów. Nie inaczej było tym razem – relacjonuje Robert Jarosz.

Z kolei w poniedziałkowym meczu z Uniwersytetem Ekonomicznym drużyna PWr wygrała 3:1.
Kolejne spotkanie na boisku już 8 grudnia. Nasi zawodnicy zmierzą się z drużyną Uniwersytetu Przyrodniczego.
Więcej o Dolnośląskie Lidze Międzyuczelnianej tutaj.
ISZ

Na zdjęciu: Siatkarki PWr zachęcały po meczu do udziału w wydarzeniu "Powiedz Aaaaa". To ogólnopolska akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych, na PWr startuje 7 grudnia (fot. archiwum drużyny)