Politechnika Wrocławska z najlepszym filmem promocyjnym

Data: 26.02.2016 Kategoria: życie uczelni

0DVRXPBwBfwctBkRo,film_pierwsze_miejsce.

W Warszawie ogłoszono wyniki konkursu Genius Universitatis 2016 na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej. W kategorii „film promujący uczelnię” zwyciężyła produkcja Politechniki Wrocławskiej - „Marzenia stają się rzeczywistością”

Nagrody przyznano podczas gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W imieniu Politechniki Wrocławskiej statuetkę odebrała Katarzyna Kroczak, dyrektorka Działu Marketingu i Promocji. – Nasz film pokazuje, jak może potoczyć się życie osoby, która wybierze studia na Politechnice Wrocławskiej – opowiada Katarzyna Kroczak. - Jego reżyserem był Łukasz Tunikowski,  a przy produkcji obrazu współpracowaliśmy z agencją Lama Media oraz studiem filmowym Ikona.

Wideo zostało wybrane spośród 35 produkcji nadesłanych na konkurs przez uczelnie z całego kraju.

Organizatorem konkursu było Wydawnictwo Perspektywy przy współpracy z portalem www.marketing-news.pl.
ach

Na zdjęciu: Gala przyznania nagród w konkursie Genius Universitatis 2016 (fot. MD)