Bal w hollywoodzkim stylu. Będzie nawet cadillac

Data: 19.01.2016 Kategoria: życie uczelni

Ponad 150 par będzie bawić się w najbliższy piątek w Hotelu Haston na kolejnym Balu Eletryka. Imprezę poprowadzi Krzysztof Jankowski, czyli popularny „Jankes” z Radia Eska

- W tym roku motywem przewodnim zabawy będzie Hollywood – zapowiada Jan Pytlarz, członek zarządu Stowarzyszenia Elektryków Polskich, organizator balu. -  Dlatego przed salą bankietową, na tle przypominającym słynne wzgórze w Los Angeles, stanie sprowadzony specjalnie na tę okazję cadillac. Również scena została zaprojektowana na nasze potrzeby w iście hollywoodzkim stylu.

0DVRXPBwBfwctBkRo,bal8_elektryka.jpg

Podczas balu pojawi się okolicznościowy tort związany z 70-leciem Wydziału Elektrycznego, a tradycyjnie o północy zaplanowano, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów ostatnich lat, losowanie płatnych praktyk i staży.

Zostaną także wręczone Oscary za najlepsze kobiece oraz męskie przebrania filmowe. O muzykę zadba zespół The Black we współpracy z Łukaszem Ptaszkiem, a za lodowym barem stanie m.in. Krzysztof Drabik, trzykrotny mistrz Polski, mistrz Europy, Chin i Dalekiego Wschodu oraz wicemistrz Pucharu Świata w barmańskiej sztuce flair.

Organizatorzy dziękują za wsparcie firmom i instytucjom partnerskim, wśród których poza Politechniką Wrocławską i Wydziałem Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej są: Elektrotim, Schneider Electric, Systra, Procom System, SI Consulting oraz Oddział Wrocławski SEP.

ach

Na zdjęciu: Bal Elektryka 2015 (fot. Maciej Witkowski)