TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Aktualności

Studenci z zagranicy rozpoczęli naukę. Dlaczego wybrali PWr?

Data: 02.10.2017 Kategoria: aktualności ogólne, warsztaty/prezentacje/szkolenia, współpraca międzynarodowa

Około 700 osób z różnych części świata zaczęło naukę na Politechnice Wrocławskiej. To studenci z programów wymiany i żacy, którzy przeszli przez zwykły proces rekrutacji na naszej uczelni. W poniedziałek poznawali PWr i jej pracowników więcej

Student PWr tuż za podium na Mistrzostwach Polski Hour Race

Data: 27.09.2017 Kategoria: aktualności ogólne, sport

Damian Lempart, student Wydziału Techniczno-Inżynieryjnego PWr, zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Hour Race, których finałowa runda odbyła się na Torze Poznań więcej

Wybuch wulkanu, gra terenowa i dziesiątki innych atrakcji. W6 zaprasza na Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych

Data: 13.09.2017 Kategoria: warsztaty/prezentacje/szkolenia, popularyzacja nauki

Licealiści i studenci studiów pierwszego stopnia 25 września mogą przekonać się, że warto związać swoją karierę z pracą w sektorze surowców naturalnych. Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii przygotowuje dla nich szereg wykładów i warsztatów więcej

Wioślarz z PWr ze złotem Młodzieżowych Mistrzostw Europy

Data: 04.09.2017 Kategoria: sport

W Kruszwicy zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedyny złoty medal dla Polski zdobyła czwórka podwójna mężczyzn, w składzie której płynął Jakub Dominiczak z Politechniki Wrocławskiej więcej

Studentka Wydziału Inżynierii Środowiska medalistką Uniwersjady w Tajpej

Data: 23.08.2017 Kategoria: sport

Barbara Rutz, która na co dzień studiuje na Politechnice Wrocławskiej, zdobyła wraz z koleżankami brązowy medal w szpadzie na Letniej Uniwersjadzie w Tajpej. W decydującym pojedynku Polki pokonały Francuzki 45:36 więcej

Udany start naszych siatkarek plażowych na AME w Splicie

Data: 21.08.2017 Kategoria: sport

Na Akademickich Mistrzostwach Europy w Splicie Politechnikę Wrocławską reprezentowały: Justyna Mróz i Aleksandra Druciak. W turnieju siatkówki plażowej kobiet nasze zawodniczki zajęły wysokie siódme miejsce więcej

Wakacyjne sukcesy sportowców

Data: 31.07.2017 Kategoria: sport

Srebrny medal judoczki Urszuli Hofman w Portugalii i piąte miejsce koszykarzy na turnieju zespołów trzyosobowych w Chorwacji to weekendowe osiągnięcia naszych reprezentantów na Akademickich Mistrzostwach Europy więcej