Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Aktualności

Najlepsza studentka z Wydziału Chemicznego otrzymała stypendium im. Leszczyńskich

Data: 27.04.2017 Kategoria: nagrody/odznaczenia/medale, konkursy/stypendia

Tegoroczną laureatką stypendium im. Danuty i Jerzego Leszczyńskich została Iwona Herbik. Nagroda przyznawana jest studentkom chemii, które osiągają najlepsze wyniki w nauce więcej

Medalowy weekend dla naszych sportowców

Data: 24.04.2017 Kategoria: sport

Srebro w rywalizacji trójek w aerobiku sportowym oraz cztery medale pływaków w kategorii uczelni technicznych to weekendowy dorobek naszych sportowców na mistrzostwach kraju akademików więcej

Nasze koszykarki w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski

Data: 11.04.2017 Kategoria: sport

Koszykarki Politechniki Wrocławskiej zakwalifikowały się do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski. Awans wywalczyły po zwycięstwie nad drużyną Uniwersytetu Wrocławskiego 80:69 (23:18, 20:21, 20:16, 17:14) w ostatnim meczu DLM więcej

Udany finał sezonu w siatkówce halowej

Data: 06.04.2017 Kategoria: sport

Nasi siatkarze zakończyli rozgrywki w turnieju strefowym Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej. - Mają najlepszy wynik od sześciu lat – podkreśla Jakub Osóbka, trener drużyny ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu więcej

Trwają Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej w siatkówce i koszykówce

Data: 04.04.2017 Kategoria: sport

W pierwszy weekend kwietnia na naszej hali sportowej dobyły się dwa turnieje w ramach Mistrzostw Politechniki Wrocławskiej. W sobotę grali siatkarze, a w niedzielę koszykarze więcej

Z Akademickich Mistrzostw Polski na ergometrze wioślarskim przywieźli srebro i brąz

Data: 03.04.2017 Kategoria: sport

Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i trzecie wśród uczelni technicznych zdobyli nasi sportowcy na Akademickich Mistrzostwach Polski na ergometrze wioślarskim więcej

Srebro na Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych

Data: 28.03.2017 Kategoria: sport

Na rozegranych w Łodzi Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych Małgorzata Zieleń z PWr zdobyła srebrny medal więcej