Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Aktualności

Wakacyjne sukcesy sportowców

Data: 31.07.2017 Kategoria: sport

Srebrny medal judoczki Urszuli Hofman w Portugalii i piąte miejsce koszykarzy na turnieju zespołów trzyosobowych w Chorwacji to weekendowe osiągnięcia naszych reprezentantów na Akademickich Mistrzostwach Europy więcej

Student PWr ze srebrnym medalem The World Games

Data: 24.07.2017 Kategoria: aktualności ogólne, sport

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce podczas The World Games 2017 w sztafecie 4x50 m z przeszkodami w ratownictwie wodnym. W składzie biało-czerwonych znalazł się Bartosz Makowski, student Politechniki Wrocławskiej więcej

Innowatorzy z Politechniki docenieni przez MIT

Data: 13.07.2017 Kategoria: nauka/badania/innowacje, konkursy/stypendia, ludzie politechniki

Dwóch naukowców z Politechniki Wrocławskiej znalazło się w gronie dziesięciu najlepszych polskich innowatorów poniżej 35. roku życiu według prestiżowego amerykańskiego magazynu MIT Technology Review więcej

Nasi wioślarze wystartują w Akademickich Mistrzostwach Europy w Serbii

Data: 10.07.2017 Kategoria: sport

Ósemka Politechniki Wrocławskiej w środę wieczorem wyrusza na zawody do miejscowości Subotica. Podczas rozgrywanych tam Akademickich Mistrzostw Europy będą się ścigać z osadami m.in. z Wielkiej Brytanii, Norwegii, Holandii i Niemiec więcej

Dobry występ siatkarek plażowych PWr na AMP w Gdynii

Data: 23.06.2017 Kategoria: sport

Drugie miejsce w łącznej klasyfikacji uczelni technicznych oraz piąta lokata pary Justyna Mróz i Aleksandra Druciak to dorobek naszej uczelni podczas rozegranych w Gdynii finałów Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej dziewczyn więcej

Złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w strzelectwie

Data: 20.06.2017 Kategoria: sport

Nasza studentka zdobyła złoty i brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym. Natalia Król z Wydziału Elektroniki zwyciężyła w konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów (ppn40) więcej

Najlepsi koszykarze są na Mechanicznym

Data: 20.06.2017 Kategoria: życie uczelni, sport

Mistrzem Politechniki Wrocławskiej w koszykówce została drużyna MechaKosz z Wydziału Mechanicznego. Drugie miejsce w rozgrywkach zajął zespół Transmisyjne Podanie Talerzowe z Wydziału Matematycznego więcej