TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Aktualności

Profesor Arkadiusz Wójs wybrany do Academia Europaea

Data: 04.10.2017 Kategoria: aktualności ogólne, nauka/badania/innowacje, ludzie politechniki

Dziekan Wydziału Podstawowych Problemów Techniki profesor Arkadiusz Wójs został przyjęty do Academia Europaea - międzynarodowej organizacji zrzeszającej naukowców z różnych dziedzin więcej

Student PWr tuż za podium na Mistrzostwach Polski Hour Race

Data: 27.09.2017 Kategoria: aktualności ogólne, sport

Damian Lempart, student Wydziału Techniczno-Inżynieryjnego PWr, zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Hour Race, których finałowa runda odbyła się na Torze Poznań więcej

Wioślarz z PWr ze złotem Młodzieżowych Mistrzostw Europy

Data: 04.09.2017 Kategoria: sport

W Kruszwicy zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedyny złoty medal dla Polski zdobyła czwórka podwójna mężczyzn, w składzie której płynął Jakub Dominiczak z Politechniki Wrocławskiej więcej

Studentka Wydziału Inżynierii Środowiska medalistką Uniwersjady w Tajpej

Data: 23.08.2017 Kategoria: sport

Barbara Rutz, która na co dzień studiuje na Politechnice Wrocławskiej, zdobyła wraz z koleżankami brązowy medal w szpadzie na Letniej Uniwersjadzie w Tajpej. W decydującym pojedynku Polki pokonały Francuzki 45:36 więcej

Udany start naszych siatkarek plażowych na AME w Splicie

Data: 21.08.2017 Kategoria: sport

Na Akademickich Mistrzostwach Europy w Splicie Politechnikę Wrocławską reprezentowały: Justyna Mróz i Aleksandra Druciak. W turnieju siatkówki plażowej kobiet nasze zawodniczki zajęły wysokie siódme miejsce więcej

Wakacyjne sukcesy sportowców

Data: 31.07.2017 Kategoria: sport

Srebrny medal judoczki Urszuli Hofman w Portugalii i piąte miejsce koszykarzy na turnieju zespołów trzyosobowych w Chorwacji to weekendowe osiągnięcia naszych reprezentantów na Akademickich Mistrzostwach Europy więcej

Student PWr ze srebrnym medalem The World Games

Data: 24.07.2017 Kategoria: aktualności ogólne, sport

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce podczas The World Games 2017 w sztafecie 4x50 m z przeszkodami w ratownictwie wodnym. W składzie biało-czerwonych znalazł się Bartosz Makowski, student Politechniki Wrocławskiej więcej