Cisco Student Day

Data: 31.05.2016 Kategoria: nauka/badania/innowacje, rekrutacja

Cisco Student Day - spotkanie dla studentów i absolwentów zainteresowanych nowymi technologiami oraz pracą w branży IT, odbędzie się we wtorek, 7 czerwca 2016 r. na Politechnice Wrocławskiej

Wydarzenie adresowane jest wszystkich studentów, ale organizatorzy szczególnie zapraszają osoby, które w przyszłym roku ukończą studia (licencjackie, inżynierskie, magisterskie) lub są tegorocznymi absolwentami.

Podczas spotkania przedstawiciele firmy Cisco opowiedzą, jak widzą przyszłość technologii, jakie są założenia programu edukacyjno-rozwojowego Inkubator Inżyniera Cisco » oraz dlaczego zainwestowali w centrum wsparcia w Krakowie.

Cisco Student Day rozpocznie się we wtorek, 7 czerwca 2016 r. o godz. 11.00 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (bud. D-20, ul. Janiszewskiego 8) – sala nr 114

Planowany program spotkania:

• 11.00-11.45 witamy w Cisco!
  • 11.45-13.00 jak zdobyć wymarzoną pracę? Cisco Engineer Incubator & Cisco Networking Academy Program - najkrótsza droga do Cisco
  • 13.00-13.30 przerwa
  • 13.30-14.30 czy wiesz co Internet wie o Tobie?
  • 14.30-15.00 doświadczenia uczestników programu Incubator, Q&A

Zapraszamy! Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja »