TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Odznaka Absolwenta

Odznaka Absolwent Politechniki Wrocławskiej jest specjalnym wyróżnieniem dla Absolwenta Politechniki Wrocławskiej, legitymującego się uznanym dorobkiem zawodowym, którego­ aktywność w różnych dziedzinach życia naukowego, społecznego i organizacyjnego przynosi chlubę uczelni.

Na awersie Odznaki znajduje się stylizowany znak cyrkla i napis „Absolwent PWr”. Na rewersie Odznaki znajduje się symboliczny wieniec laurowy.

Odznaka jest wydawana wraz z legitymacją i dyplomem, w którym podane zostanie uzasadnienie przyznania wyróżnienia i data jego przyznania. Legitymacja jest dokumentem numerowanym z podpisami JM Rektora Politechniki Wrocławskiej i Przewodniczącego Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Wrocławskiej.

Galeria zdjęć

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję