TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Pomoc psychoterapeutyczna

W poradni psychologicznej dla studentów Politechniki Wrocławskiej przyjmują wykwalifikowani psycholodzy, zapewniający profesjonalną pomoc i pełną dyskrecję:

  • dr Małgorzata Bednarska - psycholog, psychoterapeuta e-mail »
  • mgr Michał Rożko - psychoterapeuta e-mail »
  • mgr Patrycja Struś - psycholog e-mail »

Na spotkanie z wybranym psychologiem/psychoterapeutą prosimy umawiać się mailowo

Zasady działania Poradni psychologicznej dla studentów Politechniki Wrocławskiej:

  1. Do poradni może zgłosić się każdy, kto jest studentem/doktorantem naszej uczelni.
  2. Wszystko, co nurtuje, martwi i utrudnia codzienne funkcjonowanie, może być powodem skontaktowania się ze specjalistą.Nie ma ograniczeń w tematyce, z jaką można zgłaszać się do poradni.
  3. Porady, konsultacje oraz psychoterapia są bezpłatne.
  4. Nie ma odgórnie wyznaczonej liczby wizyt w poradni – w zależności od potrzeb zgłaszajacej się osoby i możliwości specjalisty, spotkania mogą odbyć się kilka, a nawet kilkadziesiąt razy.
  5. Rejestracja odbywa się drogą mailową.Każdy z psychol­ogów/psychoterapeutów ma indywidualny adres, na który należy wysłać wiadomość w celu ustalenia możliwości spotkania, dnia i godziny.

Poradnia psychologiczna dla studentów Politechniki Wrocławskiej
ul. Wróblewskiego 25 (akademik T-22)
51-628 Wrocław
pok. 6.1, 6.2, 6.3 i 6.4 

Baza wrocławskich ośrodków udzielających pomocy psychologiczno-psychiatrycznej

Osoby, które w trybie nagłym i poza godzinami pracy poradni potrzebują skorzystać z pomocy specjalisty, mogą uzyskać ją całodobowo w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego (Wybrzeże Conrada-Korzeniowskiego 18 we Wrocławiu). Izba przyjęć znajduje się w holu głównym budynku "G" - wejście od ul. Kraszewskiego 25.

Telefony kontaktowe:
71 776 6240 lub 519 617 500 (w godz. 7.00-15.00)
519 319 458 (w godz. 15.00-7.00)

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję