TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Pomoc dla studentów niepełnosprawnych

niepelnosprawni.pngPolitechnika Wrocławska z powodzeniem realizuje politykę uczelni „bez barier”, otwartej i przyjaznej młodzieży z niepełnosprawnościami, która - mimo trudności - decyduje się na zdobycie wyższego wykształcenia. Jednym z naszych podstawowych zadań, o czym napisaliśmy w statucie, jest „stwarzanie osobom niepełnosprawnym warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia i w badaniach naukowych”. Zadania te realizuje Samodzielna sekcja ds. wsparcia osób z niepełnosprawnością. Obejmują one:

  • pomoc w sferze organizacyjnej,
  • pomoc w sferze materialnej,
  • pomoc w sferze socjalno-bytowej,
  • pomoc w sferze dydaktycznej,
  • pomoc w sferze emocjonalnej.

Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25
50-370 Wrocław
bud. C-13, pok. 1.09 (I piętro)
tel. 71 320 4320 

mgr inż. Jerzy Borowiec, pełnomocnik rektora ds. osób niepełnosprawnych

dyżury pełni w poniedziałki (godz. 7.30-9.00) i piątki (godz. 14.00-15.30)

W sprawach pilnych można kontaktować się z pełnomocnikiem telefonicznie (71 320 2947, 603 604 637) lub drogą e-mailową: jerzy.borowiec@pwr.edu.pl lub pomoc.n@pwr.edu.pl

Politechnika Wrocławska © 2017

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję