Promuj z nami Politechnikę

Data: 09.11.2016

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Jesteś studentem Politechniki Wrocławskiej i masz pomysł na promocję uczelni? Przygotowujesz ciekawe przedsięwzięcie i potrzebujesz wsparcia? Organizujesz wydarzenie, które propaguje naukę i studia na PWr? Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi „TAK”, Dział Marketingu i Promocji PWr czeka na Twoje zgłoszenie.

Przygotuj dokumentację przedsięwzięcia (opis, kalkulację, zakres oczekiwanego wsparcia oraz uzasadnienie) i przekonaj nas, że właśnie Twój projekt powinniśmy wesprzeć. Na wnioski czekamy do piątku, 9 grudnia 2016 r. Nie przegap końca akcji, następna szansa dopiero za rok.

Szczegółowych informacji udziela Beata Janek - koordynatorka akcji: beata.janek@pwr.edu.pl tel. 71 320 41 71.

Politechnika Wrocławska © 2017