GeoTalent. Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Data: 10.10.2016

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zaprasza studentów kierunków związanych z branżą poszukiwawczo-wydobywczą do udziału w Konferencji GeoTalent i konkursu na najlepsze prace dyplomowe, organizowanych w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

niewyczerpane_zloza.jpgSpośród najciekawszych przesłanych abstraktów jury wyłoni najlepsze, a ich autorzy będą mogli zaprezentować się podczas specjalnego wydarzenia w siedzibie PGNiG w Warszawie.

GeoTalent to program realizowany od 2013 r. Swoim zasięgiem obejmuje trzy uczelnie: Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytet Warszawski. W ramach programu studenci mogą m.in. odbywać praktyki w wybranych oddziałach PGNiG, a także wziąć udział w specjalistycznych warsztatach. Z uwagi na duże zainteresowanie działaniami realizowanymi w ramach programu GeoTalent spółka zdecydowała się zaprosić do udziału w konferencji także studentów innych uczelni.

GeoTalent to dla młodych adeptów kierunków związanych z poszukiwaniem i wydobyciem węglowodorów szansa na poznanie specyfiki biznesowej związanej z profilem studiów oraz możliwość współpracy z mentorami.

– Chcemy poznać studentów i efekty ich prac, a także docenić autorów najciekawszych rozpraw – mówi Anna Gołębiowska, kierownik programu GeoTalent z Departamentu Strategii PGNiG.

Udział w konkursie to okazja do zaprezentowania swojej wiedzy przed ekspertami PGNiG, którzy ocenią potencjał merytoryczny i praktyczny studentów. To także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród.

W pierwszym etapie studenci chcący zgłosić się do konkursu powinni przesłać abstrakt swojej pracy dyplomowej. Autorzy najlepszych zgłoszeń zostaną zaproszeni do prezentacji podczas konferencji. Dodatkowo planowana jest sesja posterowa. Abstrakty należy przesłać do 15 października za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej programu.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu i zasady zgłaszania prac dostępne są pod adresem www.geotalent.pl/konferencja/.

Politechnika Wrocławska © 2017