TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Praktyki studenckie

Praktyki studenckie organizowane są na podstawie zapisów w Ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym, Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie warunków prowadzenia studiów na określonym kierunku i poziomie kształcenia oraz Zarządzenia Wewnętrznego (24/2006) Rektora Politechniki Wrocławskiej w sprawie organizacji praktyk zawodowych na Politechnice Wrocławskiej.

Do odbycia praktyk zobowiązani są studenci stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I stopnia, a zajęcia powinny odbywać się w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych, tj. podczas letniej przerwy wakacyjnej. Rodzaj praktyk, czas trwania, sposób zaliczania oraz odpowiadającą im liczbę punktów ECTS, określa dziekan wydziału na podstawie programów nauczania i planów studiów.

Na każdym wydziale są osoby odpowiadające za sprawy dotyczące praktyk – prodziekani ds. studenckich, pełnomocnicy dziekana lub opiekunowie praktyk:

Wdział Architektury »
Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego »
Wydział Chemiczny »
Wydział Elektroniki »
Wydział Elektryczny »
Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii »
Wydział Inżynierii Środowiska »
Wydział Informatyki i Zarządzania »
Wydział Mechaniczno-Energetyczny »
Wydział Mechaniczny »
Wydział Podstawowych Problemów Techniki »
Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki »
Wydział Matematyki »
Wydział Techniczno-Informatyczny »
Wydział Techniczno-Inżynieryjny »
Wydział Techniczno-Przyrodniczy »

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję