TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Informator

informator_foto.pngInformator dla kandydatów na studia 2016/2017 to przewodnik po Politechnice Wrocławskiej, w którym znajdziecie wszystkie dane o kierunkach kształcenia na poszczególnych wydziałach i kompetencjach pozyskiwanych w trakcie studiów, a dodatkowo zapoznacie się z perspektywami zawodowymi, które czekają na Was po uzyskaniu dyplomu.

Politechnika Wrocławska od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w prestiżowych rankingach szkół wyższych, a nasi absolwenci tworzą elitę techniczną kraju: prowadzą własne firmy, wchodzą w skład renomowanych instytutów naukowych oraz zajmują eksponowane stanowiska w znaczących przedsiębiorstwach. Realizowana przez nas współpraca międzynarodowa i możliwość odbycia części studiów w uczelniach partnerskich otwiera natomiast drogę do kariery międzynarodowej. Magnesem, który przyciąga kolejne roczniki na kierunki oferowane przez Politechnikę Wrocławską jest wysoka jakość nauczania, świetnie wyposażone pracownie oraz możliwość realizowania pasji w licznych kołach naukowych. Nasza kadra cieszy się niekwestionowanym autorytetem w krajowym i międzynarodowym środowisku naukowym. Laboratoria pozwalają na twórczą pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury, a osiągnięcia studenckich kół naukowych świadczą o ich niezwykłej kreatywności.

Wybierając naszą uczelnię, decydujecie się na studia w jednym z najbardziej dynamicznych ośrodków akademickich w Polsce.

Politechnika Wrocławska © 2017

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję